lat doświadczenia
w branży plakatowania

województw
w naszym zasięgu

przeprowadzonych
kampanii plakatowania

klientów zaufało
naszym usługom

Reklama
jest podstawowym
narzędziem
marketingowym

To sposób komunikacji z konsumentami. W przestrzeni publicznej obiorca na każdym kroku otaczany jest reklamą. Przez to często zaczyna ją ignorować, staje się ona niezauważalna.Naszym zadaniem jest dotarcie do Twoich odbiorców.

Zajmujemy się plakatowaniem od ponad dwudziestu lat. Śledzimy na bieżąco nowe trendy, wciąż się rozwijamy i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Sekrety naszego działania

- plakatowanie.pl -

Przeprowadzamy akcje plakatowania od początku do końca, od projektu aż po dokumentację realizacji.
Wszystko po to, by oszczędzić Twój czas.

Sekret skutecznej akcji plakatowania

Plakatowanie na słupach i tablicach ogłoszeniowych to szansa na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Może być jedynie wsparciem dla kampanii przeprowadzanych przy użyciu innych mediów lub główną linią działań marketingowych. Niezależnie od tego – to sposób na dotarcie do potencjalnych odbiorców przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym. Jednak sukces plakatowania zależy od kilku czynników.

Powierzchnia plakatowania

Innym bardzo ważnym czynnikiem jest wielkość naszego plakatu czy plakatowanej powierzchni. Im większa powierzchnia, tym więcej osób przyciągnie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego prócz wyklejania pojedynczych plakatów oferujemy plakatowanie wianków dookoła słupów lub całych słupów i tablic ogłoszeniowych. Dzięki nowoczesnym technologiom drukujemy także na wielkoformatowych siatkach.

Sekret skutecznej akcji plakatowania

Jako jedni z niewielu firm plakatujemy na terenie całego kraju. Znamy specyfikację plakatowania w poszczególnych miastach. Dzięki temu możemy Ci doradzić i jak najlepiej zaplanować akcję plakatowania w konkretnej miejscowości.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy następujące usługi:

 • - wskazanie odpowiedniego regionu miasta do ekspozycji plakatów;
 • - doradztwo w sprawie wyboru najlepszych nośników dla danej kampanii;
 • - rezerwacja i wynajem całych nośników reklamowych;
 • - wyklejanie kilku plakatów obok siebie;

Niepowtarzalny plakat

Pierwszym warunkiem sukcesu jest oryginalność. Ciekawy plakat powinien zatrzymać na chwilę odbiorcę. Dbamy o to dzięki przyjemnej dla oka szacie graficznej oraz interesującemu przekazowi. Całość dostosowujemy do określonej grupy odbiorców. O Twój projekt dbają specjaliści w swojej dziedzinie. Nasz zespół kreatywny to ludzie pełni pasji i nowych, nietuzinkowych pomysłów. Dokładamy wszelkich starań, by projekt odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Lokalizacja

Kolejną kwestią, od której zależy skuteczność akcji plakatowania, jest jej zasięg i lokalizacje nośników. Jesteśmy dla Ciebie obecni na terenie całego kraju. Realizujemy profesjonalne kampanie w ponad 600 miejscowościach. W ten sposób przeprowadzamy akcje plakatowania od mniejszych miast, poprzez całe województwa, aż do zleceń o ogólnopolskim zasięgu. Plakatujemy również na terenach wiejskich. Dodatkowo rezerwujemy nośniki pod akcje plakatowania, a następnie monitorujemy sytuację, by na bieżąco uzupełniać zniszczone plakaty. Dysponujemy najlepszymi miejscami ekspozycji.

Działamy kompleksowo

- plakatowanie.pl -

Działamy kompleksowo, z troską o Twoją satysfakcję.
Przeprowadzamy akcje plakatowania od początku do końca, od projektu aż po dokumentację realizacji.
Wszystko po to, by oszczędzić Twój czas.

Projektujemy plakaty

Projekt to pierwszy krok skutecznej reklamy

Jeśli nie masz swojego projektu, wykonamy go dla Ciebie. Nasz zespół zaprojektuje Twój unikalny plakat, który zainteresuje odbiorcę. Od niego zależy skuteczność przekazu. Projektujemy plakaty zgodnie z Twoimi wskazówkami, główną ideą. Dokładnie analizujemy potencjalną grupę odbiorców. Tworzymy wyjątkowe, unikalne plakaty.

Drukujemy

cyfrowo lub offsetowo

W zależności od potrzeb – nakładu i przeznaczenia – wydrukujemy dla Ciebie dowolną ilość plakatów. Dysponujemy najnowszymi technikami druku cyfrowego oraz offsetowego. Narzędzia dostosowujemy do Twoich potrzeb i preferencji.

Rezerwacja nośników

Rezerwujemy nośniki pod plakatowanie

Zajmiemy się rezerwacją nośników, by skutecznie przeprowadzić akcję plakatowania. Plakatujemy na nośnikach ogólnodostępnych oraz monitorowanych.

Plakaty do ręki

Dostarczamy plakaty do wskazanych miast lub przeprowadzamy w nich akcję plakatowania

W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb – możemy dostarczyć Ci plakaty lub przeprowadzić plakatowanie we wskazanych miastach. Na Twoje życzenie przeprowadzimy akcję plakatowania w sposób kompleksowy, by zaoszczędzić Twój czas – zajmiemy się wszystkim.

Kontrola nośników

Kontrolujemy nośniki
w czasie trwania całej kampanii

Plakaty narażone są na zniszczenia, odrywanie, zaklejanie czy akty wandalizmu. Podczas trwania kampanii nieustannie monitorujemy nasze nośniki. Kontrolujemy ich stan na bieżąco, naprawiając zniszczenia, uzupełniając uszkodzone plakaty.

Raport fotograficzny

Sporządzamy raport fotograficzny
z naszych działań

Na Twoje życzenie możemy udokumentować efekt naszych działań. Dostarczymy Ci poglądową relację fotograficzną z plakatowania. Możesz zobaczyć efekty naszej pracy. Dzięki temu masz pewność, że docierasz do określonej liczby odbiorców.

Kampania plakatowania w Twoim miescie

Napisz do nas i podaj obszar, który Cię interesuje. Prowadzimy akcje plakatowania
w największych miastach Polski, ale też w małych miejscowościach i na terenach wiejskich.

Plakatuj, gdzie chcesz i jak chcesz

- plakatowanie.pl -

Plakatujemy od wielu lat w całej Polsce i przy użyciu różnych nośników. Dysponujemy nośnikami monitorowanymi lub ogólnodostępnymi.

Nasze nośniki outdoor

 • Plakaty na słupach ogłoszeniowych
  • pojedyncze plakaty
  • kilka plakatów obok siebie
  • wianki dookoła słupa
 • Tablice reklamowe
 • Wynajem całych powierzchni nośników

Wszystko zależy od charakteru Twojej działalności, rodzaju reklamowanego produktu oraz specyfiki Twojej grupy docelowej.

Plakatowanie indoor

 • Wyklejanie plakatów w akademikach
 • Wyklejanie plakatów na uczelniach

Plakatowanie w całej Polsce

- plakatowanie.pl -

Plakatujemy od największych miast w Polsce aż po tereny wiejskie.

Znajdziesz nas w takich miastach jak:

Jeśli chcesz dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców – postaw na plakatowanie.pl!

Nieważne, czy to główna linia Twoich działań, czy tylko wsparcie kampanii.

Skontaktuj się z nami

i ciesz się efektami skutecznej akcji plakatowania

Kompleksowa realizacji kampanii plakatowania i druku na terenie polskich miast.

© Copyright 2024 PLAKATOWANIE.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.